KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15385434
nr 1538 5434
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Blandteknik, Stockholm, 26x36 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm. Signerad
Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:52:45
30/4 15:49:13
100 kr
1/5 18:31:55
Josef Öberg
Läs mer om Josef Öberg